Звернення № 5106

#5106 створено 30 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Вознесенський узвіз, 23В, Київ, Україна, 02000в
Координати сміттєзвалища: 50.46033, 30.50483
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 29 Квітня 2019

В РОБОТІ

Необхідно прибрати сміттєзвалище

30.03.2019, 09:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.03.2019, 09:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця