Звернення № 5098

#5098 створено 30 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Жуйка, 39А, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.23959, 28.6801
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Квітня 2019

В РОБОТІ

Несанкціонований смітник

30.03.2019, 09:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.03.2019, 09:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.04.2019, 09:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.04.2019, 15:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2017 за № 5098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.23959, 28.6801 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

25.04.2019, 12:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2017 за № 5098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.23959, 28.6801 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення вдруге направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.05.2019, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2017 за № 5098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.23959, 28.6801 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.06.2019, 16:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2017 за № 5098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.23959, 28.6801 та повідомляє.
Відповідно до листа виконавчого комітету Житомирської міської ради від 23.05.2019 за № 25/П-5400 дане безхазяйне сміттєзвалище утворене мешканцями прилеглого приватного сектору, які відмовляються заключати договори на вивезення ТПВ і не хочуть користуватися контейнерами, встановленими поряд на провулку Шосейному.
Під час весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста, силами КП «АТП-0628» Житомирської міської ради на вказаному сміттєзвалищі зібрана та вивезена частина відходів і гілля, а частина підпалена невідомими особами. В зв’язку з тим, що звалище розташовано у важкодоступному місці на крутому схилі де відсутні під’їздні шляхи, виконання робіт по його прибиранню ускладнене.
На засіданні міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами 16.05.2019 року розглянуто питання прибирання сміттєзвалища за вищезазначеною адресою та прийнято рішення доручити перевізнику твердих побутових відходів КП «АТП-0628» Житомирської міської ради вивезти залишки великогабаритних та побутових відходів із зазначеної території і привести її в належний санітарний стан, встановити додаткові контейнери для ТПВ та заключаючи договори на вивіз відходів з мешканцями прилеглого приватного сектору.
Контроль за виконання рішення комісії покладено на управління житлового господарства міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.06.2019, 17:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2017 за № 5098 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вул. Жуйка, 39 А, міста Житомир за наступними координатами: 50.23959, 28.6801 та повідомляє.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Таким чином, Ваше звернення разом із копіями отриманих відповідей від різних установ та організацій направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для подальшого реагування і здійснення перевірки відповідно вимог чинного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь