Звернення № 5067

#5067 створено 28 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Коробка, Гусачівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.058942614346, 30.627653574875
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Квітня 2019

В РОБОТІ

В селі Григорівка Обухівського району на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ТОВ «Міжрегіональний факторинговий союз», на несанкціонованому сміттєзвалищі за огорожею розвантажені побутові відходи. Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

28.03.2019, 19:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.03.2019, 19:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.04.2019, 09:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2019, 09:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 № Б 37.1326/1327/1324/1203/1325.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 27.03.2019 № 5064/5063/5066/5067-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 11.04.2019 № 2 ТОВ «Міжрегіональний Факторинговий Союз» повідомив, що ведуться роботи по укладанню договорів з комунальним підприємством Григорівської селищної ради щодо приведення ділянки у відповідність до її призначення та недопущення подальшого засмічення.


Документи:

Статус: Надано відповідь