Звернення № 5064

#5064 створено 28 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Григорівка, Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.054496954979, 30.627860641607
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Квітня 2019

В РОБОТІ

В селі Григорівка Обухівського району на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ТОВ «Міжрегіональний факторинговий союз» на несанкціонованому сміттєзвалищі, відбувається захоронення мазуту та побутових відходів в зруйнованому мазутному сховищі. Несанкціоноване сміттєзвалище та місце захоронення відходів не ліквідовується, не проводиться моніторинг екологічної ситуації що склалася на цій земельній ділянці. Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по припиненню захоронення відходів та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Проінформувати органи, до компетенції яких входить розгляд порушеного питання, проінформувати про здійснене ними оперативне реагування спрямоване на припинення захоронення відходів та ліквідацію цього несанкціонованого сміттєзвалища.

28.03.2019, 19:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.03.2019, 19:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.04.2019, 09:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2019, 09:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 № Б 37.1326/1327/1324/1203/1325.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 27.03.2019 № 5064/5063/5066/5067-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 11.04.2019 № 2 ТОВ «Міжрегіональний Факторинговий Союз» повідомив, що ведуться роботи по укладанню договорів з комунальним підприємством Григорівської селищної ради щодо приведення ділянки у відповідність до її призначення та недопущення подальшого засмічення.


Документи:

Статус: Надано відповідь