Звернення № 5063

#5063 створено 28 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Григорівка, Григорівка, Київська обл., Україна, 08750
Координати сміттєзвалища: 50.053851494071, 30.625476694104
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Квітня 2019

В РОБОТІ

Несанкціоноване сміттєзвалище навпроти Григорівської сільської ради біля автомобільної дороги Н-01 Київ - Знам’янка в селі Григорівка Обухівського району на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ТОВ «Міжрегіональний факторинговий союз». Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

28.03.2019, 19:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.03.2019, 19:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.04.2019, 09:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2019, 09:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 № Б 37.1326/1327/1324/1203/1325.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 27.03.2019 № 5064/5063/5066/5067-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 11.04.2019 № 2 ТОВ «Міжрегіональний Факторинговий Союз» повідомив, що ведуться роботи по укладанню договорів з комунальним підприємством Григорівської селищної ради щодо приведення ділянки у відповідність до її призначення та недопущення подальшого засмічення.


Документи:

Статус: Надано відповідь