Звернення № 4994

#4994 створено 24 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.467127171451, 30.16513091985
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Квітня 2019

В РОБОТІ

Прошу призначити відповідального за ліквідацію сміттєзвалища, з адміністрацією села Дмитрівка не контактувала, адже не маю точної інформації про відповідальних за цю територію. Дуже прошу Вашої допомоги!

24.03.2019, 17:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.03.2019, 17:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.04.2019, 10:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні