Звернення № 4947

#4947 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.360691, 30.347144
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

В РОБОТІ

Несанкціоноване сміттє звалище між селами Крюковщина в Тарасівка. Взагалі, узбіччя між даними селами перетворилось на сміттєзвалище

19.03.2019, 21:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.03.2019, 14:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.04.2019, 09:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 20.03.2019 № П 13.1146.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Погребної О.В. від 19.03.2019 № 4947-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.360691, 30.347144 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване власником земельної ділянки

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника