Звернення № 4946

#4946 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Бориспільська, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.41611074088, 30.719379186357
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

З’явилось дуже багато сміття і стає все більше і більше

19.03.2019, 21:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено