Звернення № 4945

#4945 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.483435875417, 30.638949915301
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Несанкціоноване розміщення залишків побутових відходів, твердих відходів

19.03.2019, 21:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено