Звернення № 4944

#4944 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Єлизавети Чавдар, 11, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.39211, 30.62553
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Засмічений та недобудований дитячий садок за адресою вул. Є. Чавдар. Так як будівництво зупинене, навколо садочку за та перед парканами прибирання не ведеться вже кілька років комунальними службами

19.03.2019, 21:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено