Звернення № 4943

#4943 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Тернопільська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.340979556541, 25.590046405268
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

В РОБОТІ

Факт існування даного стихійного сміттєзвалища за межами населеного пункту с. Струсів поруч з автодорогою Струсів - Заздрість на території Струсівської сільської ради 18.03.2019 р. за моїм зверненням фіксували працівники Теребовлянського відділу поліції. У поясненні я також вказав про те, щоб повідомили ДЕІ про це сміттєзвалище.
Про його існування вже декілька років як я особисто, так й інші громадяни, вказували сільському голові Струсівської сільської ради та просили ліквідувати. В травні 2018 року працівники Теребовлянського відділу поліції вже виїжджали на це сміттєзвалище але, на жаль, жодних результатів і це не дало. Натомість, воно лише збільшилось - приблизно у два рази і зараз його площа становить більше півтисячі метрів квадратних.
Прошу провести перевірку. Встановити площу даного сміттєзвалища та завдані збитки. А також, притягнути до відповідальності голову Струсівської сільської ради Бойка Р.Б.

19.03.2019, 21:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2019, 16:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2019, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією в області 27.03.2019 було проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради Теребовлянського району. Встановлено, що факти, викладені у зверненні, мали місце. Біля автодороги Струсів - Заздрість наявне несанкціоноване сміттєзвалище площею 2250 м2, обꞌєм за складованих відходів становить 900 м3. Встановити власників відходів біля автодороги не було можливим.
Струсівському сільському голові видано припис про забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів біля автодороги с. Струсів - с. Заздрість в термін до 27 квітня 2019 року. Виконання припису буде проконтрольовано у встановлені законом терміни.
Струсівською сільською радою проінформовано, що згадане стихійне сміттєзвалище 29 березня 2019 року ліквідовано, а сміття вивезено на сміттєсортувальний комплекс в с. Плебанівка Теребовлянського району.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.04.2019, 12:07 Спростування виконання Заявником.

Державною екологічною інспекцією в області 27.03.2019 дійсно проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради Теребовлянського району, причому у моїй (заявника) присутності. Інформація Струсівської сільської ради до Державної екологічної інспекцієї, що згадане стихійне сміттєзвалище 29 березня 2019 року ліквідовано, а сміття вивезено, є неправдивою. Станом на 04 квітня 2019, ліквідовано лише невелику частину (приблизно 1/7). Підтверджуючі фото- та відеоматеріали цього можу надати.

Статус: Відхилено Заявником

08.05.2019, 12:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

За інформацією Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Струсівській сільській раді видано припис щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища в термін до 27.04.2019р. Станом на 07.05.2019р. інформація про виконання припису не надходила, у зв"язку з чим на 10.05.2019р. заплановано проведення перевірки Струсівської сільської ради, про що Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

14.05.2019, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

В доповнення до інформації від 08.05.2019 повідомляємо наступне. За інформацією Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, під час проведення 10.05.2019 позапланової перевірки Струсівської сільської ради встановлено, що сміттєзвалища розташовані за межами с. Струсів Теребовлянського району поруч з автодорогою Струсів-Заздрість та по вул. Шевченка в с. Варваринці не ліквідовані. Струсівському сільському голові Бойку Р.Б. видано припис № 1.2-2-11-1621 від 10.05.2019 щодо ліквідації цих сміттєзвалищ, з терміном виконання до 21.05.2019. Про результат Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

06.06.2019, 15:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 4 червня 2019 року було проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради. Голову сільської ради Бойка Р.Б. притягнуто до відповідальності за статтями 82, 188-5 КУпАП. З метою усунення виявлених порушень Струсівській сільській раді видано припис з обов’язковим виконанням у зазначені терміни. Крім цього, Державною екологічною інспекцією в області готується лист до Теребовлянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області про хід виконання провадження.

Статус: Надано відповідь