Звернення № 4942

#4942 створено 19 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Шевченка, Варваринці, Тернопільська область, Україна, 48176
Координати сміттєзвалища: 49.350125082329, 25.616701662475
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

ВИКОНАНО

Факт існування даного стихійного сміттєзвалища (в межах населеного пункту с. Варваринці, що входить до складу Струсівської сільської ради) 18.03.2019 р. за моїм зверненням фіксували працівники Теребовлянського відділу поліції. У поясненні я також вказав про те, щоб крім складення адмінматеріалів за ст. 140 КУпАП (неналежне утримання вулиць), повідомити ДЕІ про це сміттєзвалище.
Про його існування вже декілька років повідомляли як я особисто, так й інші громадяни сільського голову Струсівської сільської ради та просили ліквідувати. На жаль цього не відбувається.
Прошу провести перевірку. Встановити площу даного сміттєзвалища та завдані збитки. А також, притягнути до відповідальності голову Струсівської сільської ради Бойка Р.Б.

19.03.2019, 21:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2019, 16:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.04.2019, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією в області 27.03.2019 було проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради Теребовлянського району. Встановлено, що факти, викладені у зверненні, мали місце. В с. Варваринці встановлено особи кількох громадян, які видаляли відходи на несанкціоноване сміттєзвалище. За ст. 82 КУпАП складено протокол про адміністративне правопорушення на гр. Куртяк У.З. та винесено постанову про накладення на неї штрафу на суму 340 грн. та вирішується питання про притягнення інших осіб до адміністративної відповідальності. Струсівському сільському голові видано припис про забезпечення ліквідації несанкціонованих звалищ відходів у с. Варваринці на території Струсівської сільської ради в термін до 27 квітня 2019 року. Виконання припису буде проконтрольовано у встановлені законом терміни.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.04.2019, 10:56 Підтвердження виконання Заявником.

Підтверджую, що 27.03.2019 було проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради Теребовлянського району. Дана перевірка проводилась за моєї (заявника) присутності. Також мені відомо від осіб, котрих притягують до відповідальності, про накладення на них штрафів. На жаль, станом на сьогодні Струсівська сільська рада ще не вжила жодних заходів щодо ліквідації несанкціонованих звалищ відходів у с. Варваринці на території Струсівської сільської ради. До 27 квітня ще час має на це.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником