Звернення № 4940

#4940 створено 19 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.645311861086, 26.58296585083
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

ВИКОНАНО

Велике стихійне сміттєзвалище на межі заказника ”Панівецька дача”, що є частиною НПП ”Подільські товтри”.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», ст. 23-1 Закону України «Про відходи», підпункту 3 пункту 1 Положення про Мінприроди, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 № 32, прошу вжити заходів щодо:
забезпечення здійснення перевірки викладених у зверненні фактів;
притягнення до відповідальності винних осіб;
ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

19.03.2019, 21:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 21:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2019, 17:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.04.2019, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Підприємство ДП "Кам"янець-Подільське лісове господарство" вжило необхідних заходів для ліквідації природного порушення


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.04.2019, 12:55 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником