Звернення № 4936

#4936 створено 19 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Герцена, 18, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.493598519792, 32.302937507629
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Квітня 2019

В РОБОТІ

Продовжуеться несанкційне сміттєзвалище, ні хто не збирається з цим боротися!

19.03.2019, 13:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.03.2019, 13:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.04.2019, 17:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.04.2019, 17:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

відповідь надано листом від 09 квітня 2019 року № А-340/06-05


Документи:

Статус: Надано відповідь