Звернення № 4900

#4900 створено 18 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Нектарна, Кагарлик, Київська обл., Україна, 09200
Координати сміттєзвалища: 49.873747748809, 30.83617368713
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2019

В РОБОТІ

Повідомляю Вам, що у вказаній мною зеленій зоні утворилося стихійне сміттєзвалище. Відбувається безконтрольне накопичення сміття. Не здійснюється санітарна обрізка дерев та кущів, все захаращено, повна антисанітарія поруч з помешканнями та дворами.

18.03.2019, 20:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2019, 20:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.03.2019, 14:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.04.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.04.2019, 15:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.03.2019 № Г 12.1088.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної (далі – Департамент) адміністрації було розглянуто звернення гр. Герасимової Т.А. від 16.03.2019 № 4900-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища та повідомляє, що з метою вирішення даного питання Департамент звернувся до Кагарлицької райдержадміністрації.

Статус: Надано відповідь