Звернення № 4899

#4899 створено 18 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Сунки, Черкаська область, Україна, 20741
Координати сміттєзвалища: 49.22445, 31.99832
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Квітня 2019

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійне звалище.

18.03.2019, 20:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.03.2019, 20:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2019, 14:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.04.2019, 14:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розгянуто звернення гр. Мусієнко Ю. А. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції Центрального округу. Також копію звернення було направлено до органів місцевого самоврядування для вжиття заходів в межах повноважень.


Документи:

Статус: Надано відповідь