Звернення № 4891

#4891 створено 16 Березня 2019

14

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.971650806252, 36.374434232712
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

В Харкові північніше земельної ділянки, на якій знаходиться ТОВ «Харків-еко» (Харків, вул. Лодзинська, 7а), на межі з нею, розкидані купи небезпечних (ртутні лампи, толь, хімічні реагенти і тара від них тощо), медичних, будівельних та побутових відходів. Відходи частково присипані шаром ґрунту, частково спалені. Деталі – на http://pechenegy.org.ua/en/node/1405/. 14 березня відходи почали приховувати - присипати землею: https://youtu.be/zPCMB9KWy5c.

16.03.2019, 17:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 17:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.03.2019, 08:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.03.2019, 08:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області. Крім того, направлено відповідний лист до Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.04.2019, 17:59 Спростування виконання Заявником.

Звалище не прибране. Більш того, на ньому зявилися нові фармацевтичні відходи, ртутні лампи і толь.

Статус: Відхилено Заявником

22.04.2019, 16:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою Департаментом інформацією, перевіркою, проведеною 04.04.2019Департаментом комунального господарства Харківської міської ради спільно з адміністрацією Немишлянського району Харківської міської ради, на прилеглій до ТОВ «Харків-Еко» території (яка не має балансоутримувача) виявлено накопичення будівельного та побутового сміття, залишків люмінесцентних ламп (приблизно трьох одиниць) та невеликої кількості медичних відходів.
На підставі п. 4.2.20 Правил благоустрою території міста Харкова (далі – Правила), керівництво ТОВ «Харків-Еко» повідомлено про необхідність приведення прилеглої до підприємства території до належного стану.
Відповідно до п. 5.6.2.17 Правил, адміністрацію Немишлянського району Харківської міської ради повідомлено про необхідність організації робіт з приведення безхазяйної території до належного стану.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.04.2019, 11:06 Спростування виконання Заявником.

Звалище не прибране - додалися нові медичні та будівельні відходи, а також ртутні лампи. Частина відходів була спалена. Відходи намагалися прикопати, під час чого на поверхні опинилися раніше прикопані - зокрема, ртутні лампи та пігулки.

Статус: Відхилено Заявником