Звернення № 4890

#4890 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Сортувальна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.419907, 30.60709
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

Прошу вжити заходів щодо унеможливлення існування стихійного звалища у природоохоронній зоні озера Нижній Тельбін.

16.03.2019, 07:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця