Звернення № 4883

#4883 створено 15 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т0601, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.201615997575, 28.232430517673
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2019

В РОБОТІ

Житомирська область, по трасі від Високої печі 2,6 км в сторону Баранівки. Багато куп різного розміру, і рівномірно розкидане. Вздовж дороги та трохи в глиб лісу, а також за пагорбом. Точні координати 50.202005, 28.233666

15.03.2019, 21:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2019, 21:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.03.2019, 09:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.03.2019, 15:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 15.03.2019 за №4883 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі від с.Високої Печі в сторону міста Баранівки (Т0601) зліва за наступними координатами: 50.201615997575, 28.232430517673 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законо-давства до Романівської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Поліського округу, ДП Романівський лісгосп АПК», ДП Пулинський АПК Житомирскої області та ВАТ "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТ-ВО "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ФІЛІЯ "ЖИТОМИРСЬКА ДЕД"
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.04.2019, 15:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 15.03.2019 за №4883 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі від с.Високої Печі в сторону міста Баранівки (Т0601) зліва за наступними координатами: 50.201615997575, 28.232430517673 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення вдруге направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного зако-нодавства до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Служби автомобільних доріг в Житомирській області, Високопічської сільської ради Житомирського району, Житомирської області.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.05.2019, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 15.03.2019 за №4883 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі від с.Високої Печі в сторону міста Баранівки (Т0601) зліва за наступними координатами: 50.201615997575, 28.232430517673 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника