Звернення № 4881

#4881 створено 15 Березня 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Подільська, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000
Координати сміттєзвалища: 49.224379238296, 28.37958086282
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

21 сторіччя, обласний центр, в межах міста! Неодноразові звернення на гарячу лінію міськвиконкому - сміттєзвалище росте!

15.03.2019, 21:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.03.2019, 21:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.04.2019, 18:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.04.2019, 18:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Згідно інформації, наданої Вінницькою міською радою, з виходом на місце спеціалістів Департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради, викладені факти у звернені знайшли своє підтвердження. Департаментом було надано доручення КУП «ЕкоВін», щодо здійснення заходів ліквідації стихійного сміттєзвалища.
У зв'язку з великим об'ємом робіт із залученням спецтехніки, зазначені заходи відбудуться в порядку черги запланованих робіт та наявності вільного транспорту, про що Вам буде повідомлено в телефонному режимі.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.04.2019, 09:42 Спростування виконання Заявником.

Повідомили лише про наміри. Конкретних сроків виконання немає!

Статус: Відхилено Заявником