Звернення № 4876

#4876 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гетьманська, 44, Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна, 51200
Координати сміттєзвалища: 48.640807164502, 35.262053087354
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

ВИКОНАНО

Сміття зі сміттєвих баків вітром здуває у р. Самара, яка знаходиться за менш ніж 20 метрів (берегова лінія).
Наполягаю, щоб комунальні служби м. Новомосковська звернути увагу на дану проблему, та прийняти заходи, що до прибирання сміття з БЕРЕГУ р. Самара.
Прошу, комунальні служби м. Новомосковська, запровадити міри по ізоляції сміттєвих баків від БЕРЕГУ р. Самара. (наприклад парканом з навісом).

16.03.2019, 07:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.03.2019, 09:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.04.2019, 17:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Костянтине Павловичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.04.2019, 12:46 Підтвердження виконання Заявником.

Було прибрано, але частково, більшість прибрали активісти міста.
З мусорнними баками нічого не зробили, на момент 05.04.2019.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником