Звернення № 4874

#4874 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Красна Лука, Полтавська область, Україна, 37315
Координати сміттєзвалища: 50.436559751837, 33.99652290318
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

В межах 100 м від водяної свердловини,воду з якої споживають жителі с. Красна Лука створено стихійне сміттєзвалище та схрон невизначених та прострочених агрохімікатів. Прошу прийняти відповідні міри впливу з метою приведення в належний стан земельної ділянки та висадки на ній лісових культур.

16.03.2019, 07:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.03.2019, 13:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.03.2019, 11:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянув Ваше електронне звернення від 14.03.2019 стосовно виявленого стихійного сміттєзвалища, яке Міністерство екології та природних ресурсів України направило на розгляд до Полтавської облдержадміністрації, та повідомляє.
За інформацією Гадяцької районної державної адміністрації сміттєзвалище знаходиться на території Краснолуцької об’єднаної територіальної громади.
Для вжиття відповідних заходів реагування Департамент направив Ваше звернення до Краснолуцької об’єднаної територіальної громади.
При отриманні результатів Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.03.2019, 13:18 Спростування виконання Заявником.

Станом на 27.03.2019 року жодних заходів не виконано

Статус: Відхилено Заявником