Звернення № 4863

#4863 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Шевченка, 7, Тарасівка, Київська область Тарасівка Київська область 08161, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.345174216354, 30.308828294146
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня!
За вказаною адресою вже рік лежить гора будівельного сміття і її об’єми лише зростають.
Прошу прийняти міри.

16.03.2019, 07:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.03.2019, 14:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.03.2019, 17:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 18.03.2019 № Р.13.1069.2019 та № Р.13.1074.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Редько В.М. від 14.03.2019 №№ 4863 та 4862-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 26.03.2019 № 319 виконавчий комітет Тарасівської сільської ради повідомив, що під час обстеження місцевості було встановлено, що стихійні сміттєзвалища за вказаними координатами знаходяться на приватній земельній ділянці, яку надано у приватну власність в процесі розпаювання земель КСП «Тарасівський».
Виконавчим комітетом будуть з’ясовані контактні дані про власника вказаної земельної ділянки, а також буде надано допомогу транспортними засобами власнику ділянки для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Статус: Надано відповідь