Звернення № 4862

#4862 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Горького, 29, Тарасівка, Київська обл., Україна, 08161
Координати сміттєзвалища: 50.348768610787, 30.311049163211
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

На території недіючої ферми та не тільки, що розташована навпроти нашого будинку (с.Тарасівка, вул.Горького 62-А), щомісяця зростають несанкціоновані сміттєзвалища, що є грубим порушенням Статті 42, Закону України «Про відходи». Я дуже занепокоєна негативним впливом викинутого сміття на здоров’я моєї сім’ї та екологію нашого села.
Прошу прийняти міри щодо ліквідації безхазяйних відходів та запобігання їх повторного утворення (встановлення огорожі навколо ферми, знаків про заборону засмічення).

16.03.2019, 07:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.03.2019, 14:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні