Звернення № 4861

#4861 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Праці, 3, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.41216, 35.03616
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

Звалище в балці Тунельна,заїзд через стоянку

16.03.2019, 07:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.03.2019, 09:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні