Звернення № 4859

#4859 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, 6b, Білогородка, Київська обл., Україна, 08140
Координати сміттєзвалища: 50.39803, 30.23853
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

Текст звернення недоступний іншим громадянам