Звернення № 4857

#4857 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ярославська 6
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Необхідно прибрати сміття

13.03.2019, 17:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 17:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.04.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено