Звернення № 4847

#4847 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Купріна, Красилів, Хмельницька область, Україна, 31002
Координати сміттєзвалища: 49.647955182788, 26.992598846555
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

ВИКОНАНО

В лісі паралельно вулиці Купріна суцільні стихійні сміттєзвалища

13.03.2019, 10:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2019, 11:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.04.2019, 17:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

виявлене стихійне сміттєзвалище в рамках місячника з благоустрою території, який триває з 25.03 по 26.04.2019р, буде ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.04.2019, 08:12 Підтвердження виконання Заявником.

Відповідь надано, якщо не буде усунено сміттєзвалище у встановлені терміни. Буду подавати скаргу в екоінспекцію

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником