Звернення № 4846

#4846 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Parus, вулиця Мечникова, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.43769, 30.52745
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

Сміття за синьою огорожою на будівельному майданчику, навпроти центрального входу в БЦ Парус

13.03.2019, 10:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця