Звернення № 4844

#4844 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Купянский автотранспортный техникум, Т-21-09, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.70483, 37.609202
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

Ще одне місце, де порушені вимоги санітарного законодавства внаслідок чого забруднено грунт та територію на перехресті вулиць Крута та Затишна в м. Купянськ Харківської області

13.03.2019, 10:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.04.2019, 12:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.04.2019, 12:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника