Звернення № 4842

#4842 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Куп'янськ-Південний, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.710353, 37.607476
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

Ситуація з поводженням з відходами набула катастрофічних обсягів - сміття не вивозиться, державні санітарні норми не виконуються. По місту Купянськ утворені суцільні території де забруднені грунт, території та повітря

13.03.2019, 10:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.04.2019, 12:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.04.2019, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника