Звернення № 4840

#4840 створено 13 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.322821419984, 28.651917278767
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

Прошу ліквідувати сміттєве звалище що утворилось біля дачного масиву за вказаними координатами.
Разом зі сміттям також присутні наявні ознаки вивезення до вказаного місця відходів камнепереробки (пульпи).
Координати місця звалища а також фотографії додаються.

13.03.2019, 10:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2019, 10:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.03.2019, 11:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 13.03.2019 за №4840 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться у Житомирському районі за наступними координатами: 50.322821419984, 28.651917278767 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь