Звернення № 4838

#4838 створено 13 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Гагаріна, 106, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000
Координати сміттєзвалища: 49.44496546052, 32.071162462234
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

Стихійне звалище. Прошу надати припис вланику ділянки на усунення сміття з кінцевим терміном виконання.

13.03.2019, 10:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.03.2019, 11:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.03.2019, 11:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розгянуто звернення гр Кабашнюка С.М. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції Центрального округу. Також копію звернення було направлено до органів місцевого самоврядування для вжиття заходів в межах повноважень. За інформацією виконавчого комітету Черкаської міської ради сміттєзвалище ліквідовано

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника