Звернення № 4832

#4832 створено 13 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Європейська, 10, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13300
Координати сміттєзвалища: 49.893642, 28.584194
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2019

В РОБОТІ

пять хвилин назад вивизли сміття

13.03.2019, 10:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2019, 10:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2019, 10:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.03.2019, 11:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4832 від 13.03.2019 стосовно занедбаного майданчика для сміття по вулиці Європейській, 10, за наступними координатами: 49.893642, 28.584194 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Тому, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.04.2019, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4819 від 10.03.2019 та 4832 від 13.03.2019 стосовно занедбаного майданчика для сміття, який не загороджений забором, рештки якого розлітаються по вулиці Європейській, 10, близько в десяти метрах знаходиться дитячий садочок, за наступними координатами: 49.893642, 28.584194 та інформує.
Відповідно до листа Бердичівської міської ради Житомирської області від 28.03.2019 за № С-991, С-992 працівниками підприємства ПП «Житлоремекс 2» на балансі якого знаходяться дані житлові будинки, 27.03.2019 року сміттєзвалище повністю вивезене про що засвідчує фотозвіт.
Таким чином, просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника