Звернення № 4831

#4831 створено 16 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Олександра Поля, 135А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.43374, 35.01347
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Квітня 2019

В РОБОТІ

Стехійне звалище біля майданчику з сміттевимм баками

16.03.2019, 07:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.03.2019, 07:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.03.2019, 09:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні