Звернення № 4825

#4825 створено 10 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0618, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.418036891959, 28.016704532129
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Квітня 2019

В РОБОТІ

Дорога від с. Довбиш до траси М06, між поворотом на с. Старий Майдан і с. Великий Луг, з лівої сторони.

10.03.2019, 15:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.03.2019, 15:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.03.2019, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4825 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться знаходиться по дорозі від села Довбиш до траси М06 між поворотом на с.Старий Майдан і с.Великий Луг зліва Пулинського р-ну, за наступними координатами: 50.418036891959, 28.016704532129 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Пулинської районної державної адміністрації, Курненської ОТГ та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.04.2019, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4825 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться знаходиться по дорозі від села Довбиш до траси М06 між поворотом на с.Старий Майдан і с.Великий Луг зліва Пулинського р-ну, за наступними координатами: 50.418036891959, 28.016704532129 та інформує.
Відповідно до листа Курненської сільської ради Пулинського району, дане сміттєзвалище буде ліквідоване протягом квітня місця.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.05.2019, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4825 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться знаходиться по дорозі від села Довбиш до траси М06 між поворотом на с.Старий Майдан і с.Великий Луг зліва Пулинського р-ну, за наступними координатами: 50.418036891959, 28.016704532129 та інформує.
Відповідно до листа Курненської сільської ради від 20.03.2019 за № 277 дане сміттєзвалище буде ліквідоване протягом квітня місяця.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Таким чином, Ваше звернення разом із копіями отриманих відповідей від різних установ та організацій направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для подальшого реагування і здійснення перевірки відповідно вимог чинного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника