Звернення № 4824

#4824 створено 10 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0601, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.202026861737, 28.23362141512
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Квітня 2019

В РОБОТІ

По дорозі до Баранівки, одразу за селом Висока Піч, на початку лісу, грунтова дорога з лівої сторони.

10.03.2019, 15:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.03.2019, 15:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.03.2019, 09:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 11:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4825 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі від села Довбиш до траси М06 між поворотом на с.Старий Майдан і с.Великий Луг зліва Пулинського р-ну, за наступними координатами: 50.418036891959, 28.016704532129 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Пулинської районної державної адміністрації, Курненської ОТГ та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.04.2019, 11:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4824 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі в напрямку Баранівки одразу за селом Висока Піч, на початку лісу зліва, Житомирського району за наступними координатами: 50.202026861737, 28.23362141512 та інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації за № 18-4/533 від 02.04.2019 Високопічська сільська рада планує ліквідувати зазначене сміттєзвалище в рамках квітневої акції «За чисте довкілля».
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.05.2019, 16:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 10.03.2019 за №4824 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по дорозі в напрямку Баранівки одразу за селом Висока Піч, на початку лісу зліва, Житомирського району за наступними координатами: 50.202026861737, 28.23362141512 та інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 02.04.2019 за № 18-4/533 Високопічська сільська рада планує ліквідувати дане сміттєзвалище в рамках акції «За чисте довкілля».
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Таким чином, Ваше звернення разом із копіями отриманих відповідей від різних установ та організацій направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу для подальшого реагування і здійснення перевірки відповідно вимог чинного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника