Звернення № 4819

#4819 створено 10 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Європейська, 10, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13300
Координати сміттєзвалища: 49.893642, 28.584194
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Квітня 2019

В РОБОТІ

Контейнери в занедбаному стані,площадка не загорожина,мусор вчасно не вивозять,сміття розлітается по всьому двору,за десять кроків дитячий садочок

10.03.2019, 15:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.03.2019, 15:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.03.2019, 09:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 11:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4819 від 10.03.2019 стосовно занедбаного майданчика для сміття, який не загороджений забором, рештки його розлітаються по вулиці Європейській, 10, близько в десяти метрах знаходиться дитячий садочок, за наступними координатами: 49.893642, 28.584194 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Тому, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь