Звернення № 4803

#4803 створено 7 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Садовий провулок, 2, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.40538, 35.07748
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Прошу прибрати стихійне смітезвалише

07.03.2019, 17:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.03.2019, 17:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.03.2019, 12:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.04.2019, 17:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Володимире Віталійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.04.2019, 07:05 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником