Звернення № 4791

#4791 створено 5 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Куп'янськ-Південний, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.710308, 37.607618
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Квітня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєве жахіття в м. Купянськ продовжується. На фото стан території по вулиці Харківська поряд з будівлею поліції та колишнього будинку биту - все засміченню відходами, місце встановлення контейнери'іа не відповідає вимогам санітарного законодавства, затвердженого наказом МОЗ 145 - сміттєві баки не огородженні, не мають накриття, знаходяться на м'якому та неводнепроникному покритті, поряд з тротуаром та автодорогою. Прошу вжити заходів притягнення до відповідальності голову виконавчого комітету Купянської міської ради Говорова Валерія Станіславовича

05.03.2019, 22:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.03.2019, 22:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.03.2019, 18:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.03.2019, 18:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З метою вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.03.2019, 22:29 Спростування виконання Заявником.

Під час розгляду мого звернення є наявними порушення вимог Закону ”Про звернення громадян”. Моє звернення передано до Харківської обласної державної адміністрації 05.03.2019, а вона його пересилає ”за належністю” 21.03.2019 - через 17 діб, а не через 5, як встановлено в ч. 3 ст. 7 Закону.

Статус: Відхилено Заявником

22.04.2019, 16:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою Департаментом інформацією від Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, викладені у зверненні факти підтвердились.
З метою усунення виявлених порушень та недопущення у подальшому утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, Куп’янським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області було надано секретарю Куп’янської міської ради відповідний припис.
Виконання припису знаходиться на контролі Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.04.2019, 04:38 Спростування виконання Заявником.

Порушення ”Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць”, затверджених наказом МОЗ від 17.03.2011 № 145 - продовжуються. Винних у зазначених порушеннях до відповідальності - не притягнуто.

Статус: Відхилено Заявником