Звернення № 4788

#4788 створено 5 Березня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Довженка, 12, Тернопіль, Тернопільська область, Україна, 46000
Координати сміттєзвалища: 49.539666179219, 25.625098384917
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Квітня 2019

ВИКОНАНО

Повідомляю Вам, що у вказаній мною зеленій зоні за зимовий період часу утворилося справжнісіньке стихійне сміттєзвалище. Минулого та позаминулого років зі ініціативи мешканців робилася толока та сміття прибиралося, наводився хоча б на деякий час порядок. Зараз же кількість сміття перевершила попередні роки, міська влада не бере участі в прибиранні зеленої зони та не упереджує безконтрольне накопичення сміття (зібране минулого року так і простояло всю зиму, хоча було звернення до відповідних комунальних служб) . Не здійснюється санітарна обрізка дерев та кущів, все захаращено, повна антисанітарія поруч з помешканнями та дворами повними дітей.

05.03.2019, 05:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.03.2019, 05:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.03.2019, 10:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.04.2019, 15:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Приписом Державної екологічної інспекції в області зобовꞌязано Тернопільську міську раду вжити заходів щодо ліквідації вказаного у зверненні сміттєзвалища.
Тернопільська міська рада проінформувала, що станом на 01 квітня 2019 року стихійне сміттєзвалище ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.04.2019, 11:16 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником