Звернення № 4785

#4785 створено 5 Березня 2019

2

Небезпечні - Змішані

Адреса: Привокзальна вулиця, 138, Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна, 51200
Координати сміттєзвалища: 48.64259923754, 35.24297721684
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Квітня 2019

В РОБОТІ

Не офіційне звалище в кінці вулиці за будинком Привокзальна, 140, з сусідніх вулиць зносять сміття, не раз бачила хто зносить туди сміття. Прошу допомогти у вирішенні цього питання, та організувати заходи щодо попередженні виникнення подібних ситуацій у цьому районі. Вже раніше залишала звернення на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.11.2018р. № 4490. Тако ж зверталася з заявою до виконавчої влади м. Новомосковська, Дніпропетровської обл., зокрема до в.о. міського голови Горошка С.Г.

05.03.2019, 22:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.03.2019, 22:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.03.2019, 15:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.04.2019, 17:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Євгеніє Володимирівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника