Звернення № 4780

#4780 створено 5 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Василя Божка, Левків, Житомирська область, Україна, 12405
Координати сміттєзвалища: 50.246353077785, 28.850705511868
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Квітня 2019

В РОБОТІ

Звалище побутових відходів в яру на березі р. Тетерів (біля гойдалки).

05.03.2019, 22:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.03.2019, 22:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.03.2019, 11:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 11:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення від 05.03.2019 за №4780 які надійшли через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійні сміттєзвалища, які знаходиться у селі Левків, Житомирського району за наступними координатами:
- 50.232059552656, 28.823379166424;
- 50.246353077785, 28.850705511868 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Левківської сільської ради Житомирського району та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь