Звернення № 4770

#4770 створено 5 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.481855, 29.237062
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Квітня 2019

В РОБОТІ

Забруднення твердими побутовими відходами.

05.03.2019, 22:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.03.2019, 22:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.03.2019, 10:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 11:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 05.03.2019 за №4770 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Радомишльського району за наступними координатами: 50.481855, 29.237062 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Радомишльської міської ОТГ та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.04.2019, 10:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4770 від 05.03.2019 про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться на території Радомишльського району за наступними координатами: 50.481855, 29.237062 та повідомляє.
Відповідно до листа виконавчого комітету Радомишльської міської ради Житомирської області від 03.04.2019 за № 01-25/928 працівниками комунального підприємства «Благоустрій», станом на 25.03.2019 дане сміттєзвалище ліквідовано.
Таким чином, просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника