Звернення № 4757

#4757 створено 1 Березня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ольжича Олега, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.505257, 30.80961
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Березня 2019

В РОБОТІ

Сміттєзвалище

01.03.2019, 20:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.03.2019, 20:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.03.2019, 11:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.03.2019, 17:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2019 № Т 29.820.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Тітова М.Ю. від 01.03.2019 № 4757-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.505257, 30.80961 та повідомляє.
Листом від 27.03.2019 № 9-7-454 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що надано припис директору КП «Бровари-Благоустрій» з вимогою прибрати стихійне сміттєзвалище за зазначеною адресою.
Даний вид робіт сплановано провести в рамках весняного двомісячника благоустрою, в термін до 18.05.2019 року.

Статус: Надано відповідь