Звернення № 4748

#4748 створено 27 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Північний тупик, 2, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.530550459273, 30.219358149916

НА РОЗГЛЯДІ

НА ПОЙМЕ РЕКИ БУЧАНКА НЕИЗВЕСТНЫЕ КОПАЮТ ТОРФ И ВЫСЫПАЮТ СТРОИТЕЛЬНЫЙ МУСОР

27.02.2019, 05:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.02.2019, 05:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця