Звернення № 4743

#4743 створено 25 Лютого 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Шолом-Алейхема, 58, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.50573221388, 30.779208093882
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Березня 2019

ВИКОНАНО

Вокруг старого ржавого гаража лежит мусор

25.02.2019, 17:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.02.2019, 17:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.02.2019, 10:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.03.2019, 12:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 26.02.2019 № Ш 29.698.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Шнейдміллєра В.І. від 25.02.2019 № 4743-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.50573221388, 30.779208093882 та повідомляє.
Листом від 22.03.2019 № 9-7-420 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що надано припис власнику земельної ділянки з вимогою відновити благоустрій на ділянці.
Даний вид робіт сплановано провести в рамках весняного двомісячника благоустрою до18.05.2019 року.

Статус: Надано відповідь

28.03.2019, 14:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.03.2019, 14:50 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо большое!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником