Звернення № 4742

#4742 створено 27 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грушевського, 17, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.506153406328, 30.779433399439
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Березня 2019

ВИКОНАНО

Вдоль пешеходной тропы, которая является единственным путем по которому жители нескольких многоэтажных домов могут добраться в продуктовые магазины, садик, школу и на остановку маршрутки, образовалась стихийная свалка.
Свалка находится в непосредственной близости от контейнерной площадки ресторана ”Фермер” и магазина ”Фора”.
Пожалуйста посодействуйте в ликвидации свалки и обяжите руководство ресторана ”Фермер” и магазина ”Фора” содержать свои мусорные контейнеры и прилегающую территорию в надлежащем состоянии.

27.02.2019, 05:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.02.2019, 05:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.02.2019, 09:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.03.2019, 11:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2019 № Ш 29.735.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Шнейдміллєра В.І. від 27.02.2019 № 4742-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.506153406328, 30.779433399439 та повідомляє.
Листом від 22.03.2019 № 9-7-419 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що надано припис власнику ресторану «Фермер» з вимогою прибрати прилеглу до ресторану територію від сміття та гілля.
Даний вид робіт сплановано провести в рамках весняного двомісячника благоустрою до18.05.2019 року.

Статус: Надано відповідь

28.03.2019, 14:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.03.2019, 14:51 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо большое!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником