Звернення № 4720

#4720 створено 22 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Восьмиквартирна, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.839757, 37.575752
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Березня 2019

В РОБОТІ

На території комунального закладу «Міській шкіро-венерологічний диспансер м. Слов‘янська» купа гілок, місце де спалювали сміття та гілляки , напівзруйновані хозпріміщення в яких також повно сміття

22.02.2019, 19:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.02.2019, 19:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.03.2019, 16:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.03.2019, 16:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідальним виконавцем з перевірки зазначених у зверненні фактів та вжиття відповідних заходів реагування за належністю визначено виконавчий орган Слов’янської міської ради.
За інформацією відповідального виконавця (додається), КЛПЗ «Міський шкірно-венерологічний диспансер м .Слов’янська» є закладом обласного підпорядкування. Відповідно до розділу III Типових правил благоустрою, які діють на території Слов’янської міської ради, на адресу диспансеру було направлено листа щодо організації робіт з прибирання території закладу. За інформацією від КЛПЗ «Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Слов’янська» наприкінці жовтня 2018 року, на підставі Ордеру № 19 від 10.04.2018 року, виданого виконавчим комітетом Слов’янської міської ради, було видалено аварійне дерево. Гілки, що залишилися, внаслідок несприятливих погодних умов для їх утилізації, були складені на території закладу. При проведені робіт з благоустрою території диспансеру у весняний період поточного року гілля буде вивезено.
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації тримає зазначене на контролі.
За результатами остаточного вирішення питання Вас буде поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.05.2019, 16:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Слов’янської міської ради (додається), роботи з вивезення гілля з території медзакладу виконано.


Документи:

Статус: Надано відповідь