Звернення № 4719

#4719 створено 22 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Барвінківська, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84122
Координати сміттєзвалища: 48.840082, 37.564697
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Березня 2019

В РОБОТІ

Після того як сміттєві баки прибрали залишилась купа сміття і декілька років лежить старий стовбур спиляного дерева

22.02.2019, 19:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.02.2019, 19:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.03.2019, 09:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.03.2019, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Слов'янської міської ради, виявлене стихійне сміттєзвалище ліквідовано КП «АТП 052814». Фото додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.03.2019, 09:57 Спростування виконання Заявником.

Стовбури спиляного дерева не прибрали

Статус: На виконанні

14.03.2019, 14:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Вирішення питання знаходиться на контролі в облдержадміністрації до 15.05.2019. Відповідальний виконавець - Слов'янська міська рада

Статус: Надано відповідь

11.05.2019, 14:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Додаткова інформація від Слов'янської міської ради стосовно не прибраного стовбура дерева


Документи:

Статус: Надано відповідь